Olsztyn: Klub organizuje imprezę mimo obostrzeń. "Robimy WIELKI POWRÓT!"

2021-01-12 7:11
Olsztyn: Pub zapowiada otwarcie mimo obostrzeń. Robimy WIELKI POWRÓT!
Autor: pexels.com Olsztyn: Pub V.S.20 zapowiada otwarcie mimo obostrzeń. "Robimy WIELKI POWRÓT!"

Przedsiębiorcy mają dość przedłużającego się lockdownu i kolejnych obostrzeń. Wiele biznesów jest na skraju bankructwa, dlatego też właściciele decydują się na otwarcie swoich lokali. Jednym z takich jest olsztyński pub V.S.20. W mediach społecznościowych pojawiło się wydarzenie zapowiadające na najbliższy weekend podwójną imprezę - karaoke i taneczną.

Olsztyn. V.S.20 zapowiedział otwarcie mimo obostrzeń. "Będzie to podwójna impreza"

W całym kraju trwa akcja społeczna Strajk Przedsiębiorców. Właściciele restauracji, pubów i klubów tracą cierpliwość i mają dość przedłużającego się lockdownu. W związku z tym coraz chętniej decydują się na otwarcie swoich biznesów mimo rządowych zakazów. Ostatnio głośno było o otwarciu restauracji z Cieszyna (woj. śląskie). Kilka razy była już u nich policja i sanepid, co zakończyło się głośną awanturą. Więcej o tym pisaliśmy w artykule: Nalot policji na otwartą restaurację w Cieszynie. Pojawiło się aż 10 radiowozów. Właściciele: Będziemy działać dalej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Teraz przyszedł czas na przedsiębiorców z Olsztyna. Wielki powrót zapowiedział m.in. olsztyński klub V.S.20. Chwilę po ogłoszeniu przedłużenia obowiązujących obostrzeń, w tym zamknięcia restauracji i klubów, w mediach społecznościowych pojawiło się wydarzenie "Wielki Come Back 15-16.01.2021".

"Breaking News!15-16 stycznia robimy WIELKI POWRÓT! Tęskniliśmy za Wami! Od 15 stycznia startujemy z imprezami w V.S.20! Będzie to podwójna impreza: na parterze karaoke prowadzone przez Maffy i Vikinga, na piętrze na imprezę taneczną zaprosi Was DJ Danny-D! Startujemy o godzinie 21:00, kończymy o 3:00. Wszystko utrzymane w reżimie sanitarnym (maseczki oraz dezynfekcja rąk obowiązkowe). Ilość miejsc ograniczona." - czytamy w opisie wydarzenia.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE