Olsztyn. Podawał się za wolontariusza i zbierał pieniądze. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

2021-12-09 13:02

Policjanci próbują ustalić tożsamość mężczyzny, który zbierał pieniądze podając się za wolontariusza instytucji charytatywnej. Jego wizerunek zarejestrowały kamery w olsztyńskiej komunikacji miejskiej. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który zbierał pieniądze podając się za wolontariusza instytucji charytatywnej. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery w komunikacji miejskiej.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką policji. Informacje można przekazywać mailowo: [email protected], telefonicznie pod nr telefonu 47 731 38 32 lub osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Podpalono palmę Coppernicję
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE