Otwarcie lodowiska w Olsztynie. Przez dwa dni będzie można jeździć ZA DARMO!

2021-11-30 9:15

Rozpoczynamy sezon łyżwiarski w Olsztynie! W tym roku mieszkańcy będą mogli korzystać z dwóch lodowisk miejskich. Jako pierwsze - w środę 1 grudnia - otwiera się lodowisko przy ulicy Jeziołowicza 4. Pierwsze dwa dni za darmo! Lada dzień ruszy też lodowisko w CRS Ukiel. Godziny otwarcia oraz cennik znajdziesz poniżej.

W tym sezonie – ze względu na modernizację Hali Widowiskowo-Sportowej Urania – Olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z dwóch obiektów: wielkiej tafli przy ul. Jeziołowicza 4 (o wymiarach 40x30 m) i przepięknie położonego kameralnego lodowiska w CRS Ukiel. — Obydwa lodowiska zostały zbudowane od podstaw, w obu przypadkach za właściwą temperaturę chłodzenia odpowiadają agregaty – przy ul. Jeziołowicza agregat mrozi podłoże poprzez specjalne kapilary. Nad Ukielem taflę mrozimy przy pomocy specjalnego rurowego systemu chłodzącego — informuje OSiR.

Co ważne, z okazji otwarcia sezonu w środę i czwartek 1 i 2 grudnia wejście na lodowisko przy ul. Jeziołowicza 4 będzie darmowe!

Lodowisko ulica Jeziołowicza 4 w Olsztynie [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]

  • Czynne: codziennie w godz. 10:00-22:00; wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o 21:00.
  • Jednostka jazdy: 45 min.
  • Cennik: 10 zł (bilet normalny) i 7,50 zł (bilet ulgowy)
  • Karnet na 10 wejść: 90 zł (normalny) i 65 zł (ulgowy)  

Do korzystania z usług lodowiska OSiR zachęca szkoły publiczne zlokalizowane na terenie miasta Olsztyna. W zakresie realizacji zajęć Wychowania Fizycznego (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00) wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Godziny dostępności lodowisk mogą ulec zmianie ze względu na rezerwacje przez kluby sportowe i grupy hokejowe. Informacje o rezerwacjach są zamieszczane na tablicy ogłoszeń lodowiska. 

XIX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach – 28 listopada 2021

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE