Olsztyn: Odnaleziono CIAŁO 39-letniego mężczyzny. Co było przyczyną śmierci? [AUDIO]

2021-02-11 11:35
39-latek prawdopodobnie zmarł z wychłodzenia
Autor: pixabay.com Zamarznięte ciało 39-latka znaleziono niedaleko jednego z bloków w Olsztynie

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczynę śmierci 39-letniego mężczyzny. Prawdopodobnie zmarł z wychłodzenia. Ciało mężczyzny znaleziono na jednym z olsztyńskich osiedli. Szczegóły w artykule.

Zima daje się we znaki mieszkańcom Warmii i Mazur. Trudna sytuacja na drogach Olsztyna

Prawdopodobnie wychłodzenie organizmu było przyczyną śmierci 39-latka. Martwego mężczyznę znaleziono w pobliżu jednego z bloków mieszkalnych w Olsztynie.

We wtorek wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu zamarzniętego ciała mężczyzny w rejonie zsypu na śmieci w pobliżu jednegoz olsztyńskich bloków. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach uczestniczył prokurator – mówi Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie.

Posłuchaj: Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie

Ciało zostało zabezpieczone. Będzie poddane sekcji, która pozwoli ostatecznie stwierdzić, czy przyczyną śmierci było wychłodzenie.

Jak donosi Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, od 1 listopada z powodu mrozów w Polsce zmarły 42 osoby. Nieustannie działa bezpłatna infolinia dla bezdomnych: pod numerem 800 165 320 można uzyskać niezbędne informacje o noclegowniach, ogrzewalniach i schroniskach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE