Olsztyn. Nieletni wrzucił hulajnogę elektryczną do rzeki. Wszystko nagrał miejski monitoring!

i

Autor: Straż miejska w Olsztynie Olsztyn. Nieletni wrzucił hulajnogę elektryczną do rzeki. Wszystko nagrał miejski monitoring!

Olsztyn. Nastolatek wrzucił hulajnogę do rzeki. Wszystko nagrał miejski monitoring!

2022-05-27 14:58

Skąd w rzece biorą się hulajnogi? Odpowiedź na to pytanie znalazł operator straży miejskiej. W trakcie dyżuru, śledząc obrazy z kamer monitoringu, zauważył nastolatka, który elektryczną hulajnogę zrzuca z mostu wprost do rzeki.

Do zdarzenia doszło w piątek (27 maja) przed godziną 11.00 w parku Centralnym przy ul. Niepodległości. Na most weszło dwóch nastolatków. Jeden z nich prowadził hulajnogę elektryczną. Po chwili, jak gdyby nigdy nic, podniósł ją i zrzucił do rzeki. 

Na miejsce skierowany został patrol straży miejskiej, który ujął 13- i 15-latka, gdy ci podziwiali swoje dokonanie na brzegu Łyny. Nieletni przekazani zostali policji, która wobec nich będzie prowadziła dalsze czynności.

Olsztyn. Wrzucił hulajnogę elektryczną do rzeki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE