Olsztyn. Złodziej okradł blok na osiedlu Podgrodzie. Poszukuje go policja! [WIDEO]

2022-05-16 14:52
Olsztyn. Złodziej okradł blok na osiedlu Podgrodzie. Poszukuje go policja!
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Złodziej okradł blok na osiedlu Podgrodzie. Poszukuje go policja!

Policja poszukuje mężczyzny, który dokonał kradzieży na terenie bloku na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie. Złodziej miał przywłaszczyć sobie szlifierkę wartą blisko 2 tysiące złotych. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy, proszone są o kontakt z policją.

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie szlifierki, której właściciel wycenił wartość na kwotę niecałych 2 tys. zł. Do zaboru w celu przywłaszczenia urządzenia doszło w połowie lutego 2022 roku na terenie jednej z klatek schodowych bloku na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie.

Zdarzenie zarejestrowały umieszczone na klatce schodowej kamery, dzięki czemu policja ma możliwość opublikowania zapisów z kamer, które mogą przyczynić się do ustalenia osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Każda informacja może okazać się kluczowa w ustaleniu i dotarciu do sprawcy kradzieży. W razie rozpoznania widocznego na nagraniu mężczyzny należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 731 34 24 lub 47 731 3842 (policjant prowadzący czynności). Informacje możesz przekazać również drogą e-mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Lot nad rondem w Chorzowie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE