Olsztyn. Jechał al. Sikorskiego bez powietrza w kole. Po zatrzymaniu przez policję wypadł z auta

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Jechał al. Sikorskiego bez powietrza w kole. Po zatrzymaniu przez policję wypadł z auta

Olsztyn. Jechał al. Sikorskiego bez powietrza w kole. Po zatrzymaniu przez policję wypadł z auta [WIDEO]

2022-10-04 18:40

Uwagę policjantów przykuł kierujący osobowym renault, który al. Sikorskiego w Olsztynie poruszał się bez powietrza w kole. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli, mężczyzna dosłownie wypadł z auta. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (1 października) po godzinie 6.00. Kierowca jechał al. Sikorskiego bez powietrza w kole. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej, aby sprawdzić, co dokładnie się stało.

– Funkcjonariusz kierujący radiowozem po podjeździe na sąsiedni pas ruchu bezpośrednio przy podejrzanym aucie zauważył, że kierujący osobowym renault zaczął się denerwować, a jego spowolnione ruchy wskazywały, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających lub alkoholu. Funkcjonariusze zaparkowali swój radiowóz bezpośrednio przed osobówką po to, aby uniemożliwić kierującemu ewentualną ucieczkę – poinformował podkom. Rafał Prokopczyk z zespołu prasowego olsztyńskiej policji.

– Po podejściu od strony kierującego z daleka dało się wyczuć silny zapach alkoholu. Po otwarciu drzwi od strony kierowcy mężczyzna siedzący za kierownicą dosłownie wypadł na zewnątrz auta – nie było w tym momencie wątpliwości, że jest on kompletnie pijany – dodał.

Badanie alkomatem wykazało obecność w organizmie 24-latka ponad 2 promile alkoholu.

Olsztyn. Jechał główną ulicą bez powietrza w kole
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE