Olsztyn. Wjechał w ludzi na przejściu dla pieszych. Młoda kobieta trafiła do szpitala [WIDEO]

2022-01-18 10:30
Olsztyn. Wjechał w ludzi na przejściu dla pieszych. Młoda kobieta w szpitalu [WIDEO]
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Wjechał w ludzi na przejściu dla pieszych. Młoda kobieta w szpitalu

Niezwykle niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w miniony weekend na osiedlu Podleśna w Olsztynie. Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa osobom znajdującym się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił jedną z nich. Młoda kobieta została przetransportowana do szpitala. Policja opublikowała nagranie z chwili wypadku.

Do wypadku doszło w niedzielę (16 stycznia) około godziny 16.00 na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa osobom znajdującym się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił jedną z nich. Młoda kobieta została przetransportowana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

29- letni kierowca opla był trzeźwy. — Za tak rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Sporządzili również dokumentację, która trafi do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o dalszym losie mężczyzny — informuje zespół prasowy olsztyńskiej policji.

Potrącenie w Olsztynie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE