Olsztyn Green Festival w 2021 roku!? Przygotowania już trwają: "Wbrew zimie budzimy się z zimowego snu"

2021-01-28 10:10
Olsztyn Green Festival
Autor: UM Olsztyn

Olsztyn Green Festival odbędzie się latem 2021 roku? Wszystko jest możliwe! Mimo pandemii, która wciąż daje nam w kość, organizatorzy postanowili rozpocząć przygotowania do wakacyjnych koncertów. Niebawem poznamy również artystów, którzy odczarują obecną rzeczywistość i być może wystąpią na żywo podczas przeniesionej z zeszłego roku 7. Edycji Olsztyn Green Festival.

Olsztyn Green Festival 2021. Przygotowania już trwają

Odwołane koncerty, zamknięte kina, restauracje. Wszyscy są już zmęczeni trwającą już prawie rok pandemią i przedłużającym się w nieskończoność lockdownem. Pojawienie się szczepionki sprawiło, że odżyły nadzieję na to, że już późną wiosną i latem wrócimy całkowicie do normalności. Liczą na to m.in. organizatorzy Olsztyn Green Festival, którzy właśnie rozpoczęli przygotowania do letnich koncertów.

- No to wbrew zimie budzimy się z zimowego snu. I chociaż pandemia wciąż daje nam w kość, mocno wierzymy, że 2021 rok będzie dla nas wszystkich łaskawszy i ponownie spotkamy się na plaży w Olsztynie! Tak kochani, szykujemy się do startu pomimo chwilowych ciemnych chmur na niebie. Będziemy przypominać już ogłoszonych i ogłaszać nowych artystów, którzy wraz z nami mamy nadzieję, odczarują obecną rzeczywistość i wystąpią na żywo podczas przeniesionej z zeszłego roku 7. Edycji Olsztyn Green Festival. Bądźcie z nami! - czytamy na oficjalnym fanpage'u festiwalu.

Jeżeli sytuacja epidemiczna pozwoli, Olsztyn Green Festival odbędzie się w dniach 13-14-15 sierpnia 2021 roku.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE