Olsztyn Green Festival 2021. Znamy kolejnych artystów. Kto wystąpi nad jeziorem Ukiel?

2021-02-11 14:22
Olsztyn Green Festival 2021. Znamy kolejnych artystów. Kto wystąpi nad jeziorem Ukiel?
Autor: UM Olsztyn Olsztyn Green Festival 2021. Znamy kolejnych artystów. Kto wystąpi nad jeziorem Ukiel?

Kto wystąpi podczas Olsztyn Green Festival 2021? Organizatorzy zdradzili kolejnych czterech artystów, którzy pojawią się na scenie tegorocznego festiwalu. Nie zabraknie stylu erotyki motoryzacyjno-katastroficznej, będzie można też poczuć klimat słowiańskich, klezmerskich i anglosaskich folków.

Olsztyn Green Festival planowany jest, jak zawsze, na terenie plaży miejskiej w CRS Ukiel w długi sierpniowy weekend 13, 14 i 15 sierpnia 2021. Ten zielony festiwal potrwa trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów, spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Olsztyn Green Festival 2021. Kto wystąpi na scenie?

Niedawno poznaliśmy pierwszych artystów, którzy mają wystąpić podczas tegorocznego Olsztyn Green Festival. To Sanah, Natalia Przybysz oraz Miuosh. W czwartek (11 lutego) organizatorzy zdradzili kolejnych wykonawców. Wśród nich znaleźli się: Karaś/Rogucki, Sorry Boys, Misią Furtak i Kirszenbaum.

Olsztyn Green Festival zaplanowano na 13-14-15 sierpnia. Festiwal odbędzie się na plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: www.facebook.com/olsztyngreenfest

Bilety do kupienia na: ebilet.pl i goingapp.pl Bilety zakupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Walentynki 2021 - jaka przygoda spotka Cię 14 lutego?

Pytanie 1 z 9
Na co dzień jesteś osobą, która...
Najczęściej kradzione samochody [Toyota, BMW, Renault] | ESKA XD - Prosto z salonu #16
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE