Olsztyn. Gala Belfra UWM 2022 roku. Poznaliśmy zwycięzcę [ZDJĘCIA]

2023-01-26 15:49

Zakończyła się finałowa Gala 17. Plebiscytu na najlepszego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego 2022 roku. W wydarzeniu współzawodniczyło łącznie 16 wykładowców, ale tylko jeden mógł zwyciężyć.

W środę, 25 stycznia odbyła się finałowa Gala 17. Plebiscytu Belfra UWM 2022 roku. W wydarzeniu nominowano łącznie 16 nauczycieli akademickich, po jednym z każdego wydziału. Podczas tegorocznej gali tytuł Belfra Roku zdobyła dr inż. Sara Dzik z Wydziału Bioinżynierii Zwierząt. Drugie miejsce zdobyła dr hab. Beata Wysok z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Trzecie miejsce przypadło dr Tomaszowi Wierzejskiemu z Wydziału Nauk Ekonomicznych.

- Naprawdę szok duży, ale i taka wdzięczność. Też takie troszeczkę uwieńczenie moich wszystkich starań. Nie ukrywam, bardzo dużo pracy wkładam w swoją działalność dydaktyczną, nie tylko w naukową. Uniwersytet to przede wszystkim studenci, więc to jest naprawdę bardzo miła nagroda - mówi dr inż. Sara Dzik, Belfer UWM 2022 roku.

Posłuchaj: Oskar Biedrzyński rozmawia z uczestnikami Uroczystej Gali 17. Plebiscytu Belfra UWM 2022 roku

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.

Przewodniczący Samorządu Studenckiego UWM Piotr Wałejko ogłasza zwycięzcę plebiscytu Belfer2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE