Olsztyn. Dziury w drodze chciał wyrównać... GRUZEM. Interweniowała straż miejska

i

Autor: Straż miejska w Olsztynie Olsztyn. Dziury w drodze chciał wyrównać... GRUZEM. Interweniowała straż miejska

Olsztyn. Dziury w drodze chciał wyrównać... GRUZEM. Na gorącym uczynku złapała go straż miejska

2021-11-30 13:20

Strażnicy patrolujący okolice ul. Grotha zauważyli mężczyznę, który wywoził pochodzący z remontu mieszkania gruz i wysypywał go przed budynkiem. Funkcjonariuszom tłumaczył, że chciał go użyć do... wyrównania terenu.

Pewien mieszkaniec Olsztyna postanowił pozbyć się gruzu, wysypując go przed budynkiem. Na gorącym uczynku złapała go straż miejska. Mężczyzna próbował wytłumaczyć się, twierdząc, że chciał go użyć do wyrównania terenu. Strażnicy wyjaśnili, że taka praktyka jest niezgodna z prawem i nakazali mężczyźnie uprzątnąć teren, a odpadów pozbyć się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wykonujące remonty powinny pamiętać, że odpady remontowo - budowlane należy umieszczać w kontenerze dostarczonym przez specjalistyczny podmiot na podstawie indywidualnych umów. Odpady budowlane powstające w ilościach mniejszych niż 1 m3/tygodniowo można bezpłatnie przekazać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (ul. Towarowa 20a w Olsztynie).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE