Naprawy gwarancyjne na S16

i

Autor: Pixabay.com

drogi

Olsztyn. Drobne zmiany w organizacji ruchu na drodze ekspresowej S16

2023-09-18 15:59

W związku z naprawami gwarancyjnymi na drodze ekspresowej S16, pomiędzy węzłem Olsztyn Wschód a Wójtowem, zmieniła się od dzisiaj (18 września) organizacja ruchu na odcinku 800 metrów. Została tam zamknięta jezdnia w kierunku Ostródy, a samochody poruszają się dwukierunkowo jezdnią w kierunku Mrągowa.

Na drodze ekspresowej S16, pomiędzy węzłem Olsztyn Wschód a Wójtowem, drogowcy odnotowali deformacje nawierzchni, które pogorszyły komfort jazdy na odcinku o długości 100 metrów. W związku z tym zlecono tam naprawy i fragment jezdni (800 metrów) w kierunku Ostródy został zamknięty. Aktualnie samochody poruszają się dwukierunkowo jezdnią w kierunku Mrągowa. Szacunkowo prace potrwają do piątku (22 września).

- Są to prace gwarancyjne – naprawa 100 metrowego odcinka nawierzchni drogi, na którym stwierdziliśmy nierówności przekraczające poza dopuszczalne 4 mm. Droga jest na gwarancji, więc nakazaliśmy wykonawcy wykonanie naprawy na jego koszt – mówi Karol Głębocki, rzecznik GDDKiA w Olsztynie.

QUIZ PRL. Kultowe logotypy z PRL.

Pytanie 1 z 9
Logo PZPR wpisane jest w obrys:
QUIZ PRL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE