Oglądaliście Bezsenność w Seattle? Sprawdźcie, co pamiętacie z tej kultowej komedii romantycznej!

i

Autor: AKPA Oglądaliście "Bezsenność w Seattle"? Sprawdźcie, co pamiętacie z tej kultowej komedii romantycznej!

quiz

Oglądaliście "Bezsenność w Seattle"? Sprawdźcie, co pamiętacie z tej kultowej komedii romantycznej!

2023-12-08 15:08

W latach 90. powstało wiele kultowych komedii romantycznych, które mimo upływu lat wciąż są chętnie oglądane. Grzechem byłoby nie zaliczyć do nich filmu "Bezsenność w Seattle" w reżyserii Nory Ephron. Co pamiętacie z tej urzekającej historii? Jeżeli zdobędziecie mniej niż 8 na 10 możliwych punktów, koniecznie musicie zaplanować jesienny wieczór z Meg Ryan i Tomem Hanksem.

Jesień kojarzy się z chłodnymi i długimi wieczorami. Dlatego większość z nas woli w tym czasie ukryć się w domowym zaciszu z kubkiem gorącej herbaty. Jednak nic tak nie rozgrzeje naszych serc, jak ponadczasowa komedia romantyczna. "Bezsenność w Seattle" w reżyserii Nory Ephron to historia o miłości, która przydarza się w najmniej spodziewanych okolicznościach. Opowiada ją sztandarowy duet komedii romantycznej lat 90., czyli Meg Ryan i Tom Hanks. Urzekająca historia, pierwszorzędna obsada, wspaniała reżyseria oraz muzyka chwytająca za serce sprawiły, że mimo upływu czasu film nadal jest doceniany przez widzów na całym świecie.

Oglądaliście "Bezsenność w Seattle"? Sprawdźcie w quizie, ile pamiętacie z tej kultowej komedii romantycznej

Jeżeli oglądaliście "Bezsenność w Seattle", z pewnością nie będziecie mieli problemu z rozwiązaniem naszego quizu. Przed wami dziesięć pytań. Gdybyście jednak otrzymali mniej niż 8 punktów, to oznacza, że koniecznie musicie zaplanować wieczór z Meg Ryan i Tomem Hanksem i przypomnieć sobie historię miłości ich bohaterów.

Oglądaliście "Bezsenność w Seattle"? Sprawdźcie, co pamiętacie z tej kultowej komedii romantycznej!

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię bohaterka grana przez Meg Ryan?
Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE