Biedronka

i

Autor: materiały promocyjne Biedronka

Zakupy

Nowe sklepy sieci Biedronka w warmińsko-mazurskim. Gdzie zostały otwarte? [LISTA]

2023-03-31 8:00

Sieć Biedronka kończy pierwszy kwartał otwarciem kolejnych nowych i zmodernizowanych sklepów w różnych częściach Polski, także w województwie warmińsko-mazurskim. Gdzie można zrobić zakupy w nowych sklepach Biedronki? Listę publikujemy poniżej.

Zakupy przedświąteczne w nowych i przebudowanych sklepach sieci Biedronka

W ostatnich dniach marca Biedronka otworzyła 9 nowych sklepów. Klientów sieć zaprasza zarówno w dużych miastach, np. w Poznaniu, jak i mniejszych miejscowościach. Znalazły się wśród nich m. in. Jerzmanowa, Słupia, Oświęcim, Świdnik, Małdyty, Kłodzko, Żnin i Rychtal. Dodatkowo w 25 placówkach zakończyły się prace remontowe, dzięki czemu klienci ponownie mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty i licznych promocji np. w Olsztynie, Płońsku, Łodzi, Inowrocławiu, Radomiu i Kobylinie.

Wszystkie nowe i wyremontowane sklepy sieci Biedronka spełniają wymogi związane z najnowszym standardem sieci Biedronka, czyli formatem 3.0. Posiadają szerokie, zapewniające wysoki komfort zakupów alejki, przestronne sale sprzedaży i liczne kasy samoobsługowe. Ich liczba we wszystkich sklepach sieci Biedronka to aktualnie ponad 11 tysięcy. W najnowszych placówkach 3.0 dobrze wyeksponowane są strefy promocji, a ustawienie wysp na owoce i warzywa jest jeszcze bardziej przejrzyste. Klienci mają możliwość zakupu świeżo wypiekanego pieczywa oraz produktów piekarniczych od lokalnych dostawców.

Lista nowych sklepów sieci Biedronka w województwie warmińsko-mazurskim

  • Małdyty, ul. Morąska 1 (nowy sklep otwarty 30 marca)
  • Olsztyn, ul. Barczewskiego 1 (sklep otwarty po modernizacji 28 marca)
  • Olsztyn, Sielska 12 (sklep otwarty po modernizacji 30 marca)

Gazetka z Biedronki z 1999 roku obiegła sieć. Nie uwierzysz, jakie były wtedy ceny!

BABCIOWE? Niech się WYPCHA! Polacy pokłócili się o TUSKA! | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE