Nowe nieoznakowane radiowozy wyjadą na drogi Warmii i Mazur [ZDJĘCIA]

2020-11-07 6:30

Dwa nowe nieoznakowane radiowozy niebawem wyjadą na warmińsko-mazurskie drogi. Auta trafiały do Komedy Powiatowej Policji w Ostródzie. Ile kosztowały? Szczegóły w artykule.

"Edukacyjny ekotaras" w Olsztynie. Wirtualny spacer i wizualizacja

Flota Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie powiększyła się o dwa nieoznakowane radiowozy. Dzięki nim policjanci będą mieli szansę jeszcze szybciej reagować na zagrożenia oraz potrzeby mieszkańców. Nowe pojazdy to również poprawa warunków oraz jakości pracy funkcjonariuszy.

Pierwszy z radiowozów to Toyota RAV4 - nowoczesne auto typu suv. Jego wartość to ponad 130 tysięcy złotych. Zakup samochodu w całości sfinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Drugi z przekazanych pojazdów to Kia Ceed o wartości blisko 95 tysięcy złotych. Samochód zakupiony został ze środków łączonych Programu Modernizacji Policji na lata 2017- 2020 oraz środków Miasta Ostróda.

Posłuchaj o samobadaniu piersi, dowiedz się, jak robić to prawidłowo. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAC. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE