Nowe Miasto Lubawskie. Złodziej połasił się na... 55 CZEKOLAD! Grozi mu kilka lat więzienia

i

Autor: pexels.com Nowe Miasto Lubawskie. Złodziej połasił się na... 55 CZEKOLAD! Grozi mu kilka lat więzienia

Nowe Miasto Lubawskie. Złodziej połasił się na... 55 CZEKOLAD i nie tylko!

2021-12-09 14:53

Do pięciu lat więzienia grozi 28-letniemu mieszkańcowi powiatu inowrocławskiego. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież kosmetyków oraz 55 czekolad z jednego z dyskontów na terenie Nowego Miasta Lubawskiego. Szczegóły poniżej.

Kradzież miała miejsce 20 października w jednym ze sklepów przy ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim. Z relacji pracowników wynikało, że nieznany mężczyzna ukradł 6 sztuk szamponów do włosów, 18 dezodorantów i 55 czekolad. Straty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych.

Nowomiejscy kryminalni wytypowali sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Mężczyzna został zatrzymany na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zostały mu już przedstawione zarzuty. Okazało się ponadto, że 28-latek ma na swoim koncie także inne kradzieże sklepowe. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Sedno Sprawy - Sławomir Neumann
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE