Niesamowity koncert balkonowy. Zagrali z dedykacją dla chorej dziewczynki [WIDEO]

2020-05-05 7:34 agada
Koncert balkonowy zespołu Sylwia&Tymek w Ełku
Autor: Facebook: Sylwia&Tymek Koncert balkonowy zespołu Sylwia&Tymek w Ełku

Na jednym z ełckich balkonów odbył się niesamowity koncert. Dwoje muzyków zagrało dla swoich sąsiadów oraz śmiertelnie chorej Hani Poczobut, która codziennie walczy o życie.

W majową niedzielę mieszkańcy Osiedla Północ II mogli uczestniczyć w nietypowym koncercie balkonowym zespołu Sylwia&Tymek, w którym gościnnie wzięła udział Agata Graczyk. To już nie pierwszy raz, kiedy ełccy muzycy umilają czas swoim sąsiadom. Tym razem koncert dedykowali Hani Poczobut, która ma zaledwie 7 miesięcy i jest śmiertelnie chora. Dziewczynka codziennie walczy o życie. Czasu jest coraz mniej. Dlatego liczy się każda najdrobniejsza pomoc w zbiórce pieniędzy na drogą terapię w USA. Łącznie potrzeba prawie 11 milionów złotych. Niestety zbiórka idzie bardzo powoli. Do tej pory udało się zebrać lekko niecałe 3 miliony.

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/hania

Sylwia&Tymek to duet młodych, zdolnych muzyków. Sylwia Wasilewska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, nauczyciel śpiewu, anglistka, studentka ostatniego roku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Tymek (Tymoteusz Ławrukajtis) - pianista, kompozytor, student ostatniego roku fortepianu jazzowego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, absolwent szkoły muzycznej I stopnia na fortepianie oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

To z pewnością nie ostatni koncert ełczan. O kolejnym z pewnością poinformujemy Was na olsztyn.eska.pl.

COŚ DOBREGO #016