Niedźwiedź upił się miodem. Potrzebował pilnej pomocy. Nagranie jest hitem sieci!

2022-08-12 9:49
Niedźwiedź upił się miodem. Potrzebował pilnej pomocy. Nagranie jest hitem sieci!
Autor: Twitter: ANADOLU AGENCY (https://twitter.com/anadoluagency/status/1557684149569437697) Niedźwiedź upił się miodem. Potrzebował pilnej pomocy. Nagranie jest hitem sieci!

Do sieci trafiło nagranie z niedźwiedziem, który najwyraźniej przecenił swoje możliwości i... upił się miodem. Ledwo żywemu misiowi na pomoc ruszyli zaniepokojeni mieszkańcy. Załadowali go na pakę samochodu i zawieźli do weterynarza.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Düzce w Turcji. Jak poinformowała turecka agencja Anadolu, omdlałego niedźwiedzia na zboczu góry znaleźli mieszkańcy miasteczka. Zaniepokojeni stanem zwierzęcia, postanowili zabrać go do weterynarza.

Niedźwiedź najprawdopodobniej przesadził z miodem, doprowadzając się do stanu upojenia. Na szczęście specjalista pomógł mu "wyleczyć się z miodowego kaca" i odzyskać siły. Po wszystkim został wypuszczony na wolność. Czy następnym razem uda mu się zachować umiar? Mamy taką nadzieję!

Nagranie z pijanym niedźwiedziem hitem internetu

Nagranie z pijanym niedźwiedziem stało się hitem internetu. Widać na nim ledwo żywego misia, który leży na tylnej części terenowego samochodu. Głośno oddycha i chwieje się na boki. Słychać też autora filmiku pytającego niedźwiedzia, jak się czuje i czy boli go brzuch. Niestety odpowiedzi nie otrzymuje.

Lidl i Biedronka na archiwalnych zdjęciach. Tak wyglądały pierwsze dyskonty w Polsce! [GALERIA]

Ranking miast najbardziej przyjaznych kierowcom | ESKA XD - Prosto z salonu #55
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE