Wakacje

Najlepsze plaże w warmińsko-mazurskim. Uwielbiane przez turystów i nieco mniej znane

2023-08-16 15:12

Warmia i Mazury to region Polski, który w wakacje cieszy się ogromną popularnością. Tłumy turystów przyciągają przede wszystkim przepiękne jeziora i plaże. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować subiektywne zestawienie najpiękniejszych plaż w warmińsko-mazurskim. Listę znajdziecie w galerii.

Województwo warmińsko-mazurskie nazywane jest Krainą Tysiąca Jezior. W rzeczywistości jednak znajduje się w nim nie tysiąc, a ponad 3 tysiące jezior. Turyści planujący urlop na Warmii i Mazurach mogą mieć zatem nie lada wyzwanie, by znaleźć te najlepsze na odpoczynek. By nieco ułatwić wam zadanie, przygotowaliśmy subiektywne zestawienie kilkunastu najlepszych plaż w warmińsko-mazurskim.

Gdzie nad jezioro w warmińsko-mazurskim? Zobacz listę najlepszych plaż

Na liście nie mogło zabraknąć oczywiście plaży w Olsztynie czy Mikołajkach. Są też nieco mniej oczywiste miejsca. Zobacz TOP 12 najlepszych plaż w warmińsko-mazurskim.

Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE