zakupy

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

NAGI MĘŻCZYZNA chciał zrobić zakupy przy ul. Żurawskiego. Interweniowała straż miejska

2022-03-24 13:18

Straż miejska w Olsztynie została wezwana do nietypowej interwencji. Pewien mężczyzna wybrał się na zakupy do sklepu przy ulicy Żurawskiego... kompletnie nago. Za nieobyczajny wybryk został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w środę (23 marca). Po godzinie 17.00 dyżurny olsztyńskiej straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który przy ul. Żurawskiego wybrał się na zakupy w... samych skarpetkach. 

- Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i mimo próśb ekspedientki nie chciał opuścić sklepu. Strażnicy po dotarciu na miejsce przejęli kłopotliwego klienta, którego wcześniej inny klient okrył kocem, od pracowników ochrony - informuje straż miejska.

27-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu ukarano go mandatem za nieobyczajny wybryk.

- Wiemy, że przyszła już wiosna i dni są cieplejsze, ale epatowanie nagością w miejscach publicznych, to nie jest dobry pomysł - pokreślają strażnicy.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE