Na wylotówce z Olsztyna ruszyła budowa stacji paliw MOYA. Kiedy otwarcie? [ZDJĘCIA]

2023-02-07 14:47

W powiecie olsztyńskim powstaje nowa stacja paliw sieci MOYA. Budowa ruszyła przy wjeździe na Osiedle Sterowców w Dywitach. Na kiedy zaplanowano otwarcie obiektu? Szczegółowe informacje znajdziesz w dalszej części artykułu.

Właścicielem sieci stacji paliw MOYA jest polska spółka z ponad 25-letnim doświadczeniem w hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych – Anwim S.A. W powiecie olsztyńskim stacje tej sieci mamy w Olsztynie na ul. Sielskiej 45A, ul. Armii Krajowej 2 oraz ul. Towarowej 20D. Wkrótce klienci tankować będą mogli na kolejnej — przy wjeździe na Osiedle Sterowców w Dywitach.

Będzie to standardowy obiekt, czyli stacja paliw z budynkiem sklepu i ofertą gastronomiczną Caffe MOYA. W sklepie klienci znajdą szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie zabraknie w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei będzie można napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu słodkości.

Otwarcie nowej stacji paliw MOYA zaplanowano na przełom II i III kwartału 2023 (czerwiec/lipiec).

Czy w Polsce paliwo na Orlenie jest najtańsze? Wyniki naszego śledztwa zaskakują!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE