Motorowerzystka wjechała w budynek, a starsze małżeństwo w barierki [ZDJĘCIA]

2020-03-16 6:00

Dwa niebezpieczne zdarzenia miały miejsce w miniony weekend w powiecie ełckim. W piątek motorowerzystka wjechała w budynek gospodarczy, a w sobotę samochód osobowy uderzył w barierki i przewrócił na bok. Szczegóły na ESKA.PL Olsztyn.

Katarzynowo. Motorowerzystka wjechała w budynek

Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło 13 marca przed godziną 18.00. W miejscowości Katarzynowo w gminie Prostki motorowerzysta wjechała w budynek gospodarczy. - Kierująca motorowerem zjechała z drogi i uderzyła w budynek gospodarczy. Poszkodowana kobieta została przetransportowana przez ZRM do szpitala w Ełku ze złamaniem obojczyka. Kobieta była trzeźwa. - informują służby z Ratownictwa Powiatu Ełckiego.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Ełk, policja i pogotowie ratunkowe.

Ełk. Wypadek samochodu osobowego. Auto przewróciło się na bok

Do kolejnego wypadku służby zostały wezwane w sobotę, 14 marca, około godziny 20.00. Wypadek miał miejsce w Ełku na ulicy Kajki przy skrzyżowaniu z ulicą Elfów. Jak relacjonują strażacy z Ratownictwa Powiatu Ełckiego, samochodem podróżowało starsze małżeństwo, o własnych siłach wydostali się z pojazdu przed przybyciem służb. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Kierowca volkswagena wyjeżdżając z ulicy Elfów uderzył w barierki zabezpieczające. W wyniku uderzenia samochód przewrócił się na bok.

W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Ełk, pogotowie ratunkowe i policja.

ESKA Top 5 odc. 111
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE