Młodzi piłkarze z całej Polski rywalizowali w Olsztynie [AUDIO, ZDJĘCIA,WIDEO]

2021-03-09 23:03

Młodzi piłkarze z całej Polski rywalizowali w Olsztynie. Za nami IV turniej piłki nożnej Livingroom Żuri Coppa Talenti. Zawodnicy urodzeni w 2009 roku i młodsi rywalizowali na krytych boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Turniej przebiegł bez udziału publiczności, nie zabrakło jednak prawdziwych sportowych emocji i wielkiej rywalizacji.

Martin Garrix szczerze o tęsknocie za koncertami, hymnie Euro i nie tylko! [WYWIAD]

Tej pasji nie zatrzyma nawet pandemia. W weekend odbyła się czwarta edycja turnieju młodzieżowego piłkarskiego Livingroom Żuri Coppa Talenti. Były to dwa dni zmagań w specjalnym obiekcie przy Sielskiej 34, gdzie mierzyli się piłkarze rocznika 2009 i młodsi.

Za nami czwarta edycja turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti. Dwa dni zmagań na obiekcie przy Sielskiej 34 obfitowały w mnóstwo emocji i meczy stojących naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Cały turniej wygrywa zespół Arki Gdynia, który w finale pokonał Constract Lubawę 1:0. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości zespołów, bo nasz turniej zawsze musi być na najwyższym poziomie sportowym i z roku na rok ten poziom się podnosi, a turniej jest już znany w całej Polsce - mówi organizator turnieju Piotr Żurawel.  - Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Już zaczynamy przygotowania do V edycji w której zagrają zawodnicy rocznika 2010.

Posłuchaj: Piotr Żurawel o IV edycji turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti

Była to już kolejna edycja turnieju, będącego jednym z największych wydarzeń sportowych organizowanych dla młodych piłkarzy w województwie warmińsko-mazurskim. Zgodnie z panującymi obostrzeniami, wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, był za to transmitowany online. W turnieju zwyciężył zespół Arki Gdynia, który w finale pokonał Constract Lubawę 1:0.

Końcowa klasyfikacja:Arka GdyniaConstract LubawaKadra WMZPN INaki OlsztynLechia GdańskOsiczanka OsiceChampion WarszawaKadra WMZPN IIFASE SzczecinAP OstródaŻuri SilverŻuri GoldGKS WikielecGol Brodnica

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE