Mikołajski Jarmark Rękodzielniczy 2021. Kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź szczegóły!

2021-11-29 15:00
Mikołajski Jarmark Rękodzielniczy 2021. Kiedy i gdzie się odbędzie?
Autor: Unsplash Mikołajski Jarmark Rękodzielniczy 2021. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia w Mikołajkach zorganizowane zostanie wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Mikołajski Jarmark Rękodzielniczy. Kiedy i gdzie? O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

Mikołajski Jarmark Rękodzielniczy odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w centrum Mikołajek - na Placu Wolności. Świąteczne spotkanie potrwa od godziny 11.00 do 14.00.

— Mikołajki w Mikołajkach, z powodów niebezpieczeństwa związanego z rosnącą liczbą zachorowań na Covid-19, zmieniają formułę. Rezygnujemy z zabaw i aktywności odbywających się w pomieszczeniach Centrum Kultury "Kłobuk" i przenosimy na główny plac Mikołajek — informuje Urząd Miasta.

Na jarmarku pojawią się stoiska z wyrobami rękodzielniczymi, wśród których królować będą ozdoby świąteczne. Będzie można też znaleźć oryginalne prezenty pod choinkę. — My zadbamy o to byście nie zgłodnieli, przeglądając wyroby naszych artystów - rzemieślników: szykujemy kiełbaski z grilla — zapewniają organizatorzy.

Szczegóły dotyczące Mikołajskiego Jarmarku Rękodzielniczego znajdziecie również na facebookowej stronie wydarzenia.

Sedno Sprawy - Adam Niedzielski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE