Max Premium Burgers także w Olsztynie! Kiedy i gdzie otwarcie restauracji?

i

Autor: Biuro prasowe MAX Premium Burges - zdjęcie ilustracyjne Max Premium Burgers także w Olsztynie! Kiedy i gdzie otwarcie restauracji?

Max Premium Burgers także w Olsztynie! Kiedy i gdzie otwarcie restauracji?

2023-02-03 14:45

Na gastronomicznej mapie Olsztyna wkrótce pojawi się nowa restauracja — MAX Premium Burgers. Szwedzkich burgerów będzie można spróbować przy al. Sikorskiego obok supermarketu Auchan. Na kiedy zaplanowano otwarcie MAX Premium Burgers w Olsztynie? Szczegóły w artykule poniżej.

Restauracja Max Premium Burgers otworzy się w Olsztynie. Kiedy i gdzie?

Szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers obecnie ma 20 lokali w Polsce. To jednak jeszcze nie koniec. Sieć planuje kolejne otwarcia w 2023 roku. Nowe restauracje MAX Premium Burgers powstaną między innymi w Łodzi oraz w Olsztynie. W przypadku Olsztyna budowa restauracji ruszyła przy al. Sikorskiego obok supermarketu Auchan. Otwarcie zaplanowane jest na pierwszą połowę tego roku. O konkretnej dacie oficjalnego otwarcia będziemy informować.

Co znajdziemy w menu MAX Premium Burgers?

Restauracje Max Premium Burgers serwują przede wszystkim burgery w kilku wariantach smakowych - m.in. z wołowiną, kurczakiem, roślinnym Plant Beef czy serem Halloumi. W menu nie brakuje także sałatek, shake’ów, frytek w wersji solo lub z dodatkami i słodkości, które uprzyjemnią wytrawno-słoną ucztę. Wyjątkową pozycją w menu MAX jest burger Chili BBQ Bearnaise, z sosem berneńskim, który jest przysmakiem Szwedów i cieszy się w Szwecji ogromną popularnością.

CZYTAJ TEŻ: Popeyes, kultowy amerykański fastfood, wkracza do Polski. Pierwsze restauracje lada moment

Pierwsza restauracja MAX Burgers powstała w 1968 w Szwecji

MAX Burgers to sieć restauracji, których korzenie znajdują się w Szwecji. To właśnie tam w 1968 roku powstała pierwsza restauracja założona przez Curta Bergfors i Brittę Fredriksson. Obecnym prezesem MAX jest Richard Bergfors, natomiast wiceprezesem jego brat Christoffer Bergfors – synowie założyciela sieci.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE