Maturzystki z Olsztynka zaśpiewały Nic dwa razy Sanah. Niezwykła niespodzianka na studniówce

i

Autor: Facebook: Zespół Szkół im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza w Olsztynku Maturzystki z Olsztynka zaśpiewały "Nic dwa razy" Sanah. Niezwykła niespodzianka na studniówce

Maturzystki z Olsztynka zaśpiewały "Nic dwa razy" Sanah. Niezwykła niespodzianka na studniówce [NAGRANIE]

2023-02-03 7:22

Niezwykłą niespodziankę na bal maturalny przygotowały dwie licealistki z Zespołu Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku. Zaraz po oficjalnej części studniówki przejęły mikrofon i zaśpiewały jeden z popularniejszych utworów Sanah - "Nic dwa razy". Musimy przyznać, że wyszło fenomenalnie! Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Studniówka to jeden z ważniejszych momentów w życiu młodych ludzi. Niezwykłe wspomnienia pozostaną z pewnością z uczniami z Zespołu Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku. A wszystko za sprawą niespodzianek, które przygotowali. W trakcie oficjalnej części balu, maturzyści oprócz tradycyjnego poloneza, zatańczyli również belgijkę. Jednak największą niespodzianką był występ muzyczny dwóch licealistek, które chwyciły za mikrofony i zaśpiewały utwór Sanah "Nic dwa razy".

– Maturzyści z Zespołu Szkół im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza w Olsztynku zadbali o to, by ich studniówka była niezapomniana. Oprócz tradycyjnego poloneza zatańczyli również belgijkę. Jednak największą niespodzianką muzyczną był występ dwóch licealistek, Kingi Lewandowskiej i Anny Szostek, które wykonały piosenkę Sanah do słów Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza". Jeżeli ten utwór pojawi się na maturze 2023, to mam nadzieję, że wypadnie ona śpiewająco – powiedziała nam Agnieszka Bartków, nauczyciel języka polskiego i wychowawca 4 klasy I Liceum im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku.

Studniówka Zespołu Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku odbyła się w sobotę (21 stycznia) w Hotel Parku.

Najlepsze piosenki na studniówkę 2023. Tych hitów nie może zabraknąć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE