Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków

i

Autor: Unsplash Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków

Majówka 2023

Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków. Sprawdź szczegóły!

2023-04-20 10:31

Zastanawiacie się, jak spędzić majówkę w Olsztynie? Najlepiej na najpyszniejszym festiwalu w mieście, czyli Festiwalu Smaków Food Trucków nad jeziorem Ukiel, który potrwa przez cały długi majowy weekend. Oprócz dobrego jedzenia, organizatorzy zaplanowali też wiele innych ciekawych atrakcji. Szczegóły poniżej.

Majówka w Olsztynie z Festiwalem Smaków Food Trucków

Tegoroczna majówka wypada wyjątkowo korzystnie. Potrwa bowiem aż od weekendu 29 kwietnia do 3 maja. Jeżeli dobrze rozplanujemy swój urlop, możemy przedłużyć ją aż do 7 maja. Tylko co zrobić z tyloma wolnymi dniami? W Olsztynie nudy nie będzie. Nad jeziorem Ukiel, a dokładnie na terenie CRS Ukiel na Górce przy plaży nr 2, odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

– Nie zabraknie ulubionych, festiwalowych dań i pysznych, jedzeniowych nowości! Obiecujemy, że podczas tegorocznej majówki głód wam nie grozi! Majówkę spędzimy razem z pysznym jedzeniem, wyjątkowymi napojami i niepowtarzalną atmosferą! – zapewniają organizatorzy.

Oprócz dobrego jedzenia na gości czekać będzie wiele innych fantastycznych atrakcji – zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych. To m.in.:

  • strefa chilloutu,
  • wybory najsmaczniejszego food trucka,
  • zawody jedzenia na czas,
  • gra terenowa!

Wydarzenie potrwa przez kilka dni – od 29 kwietnia do 3 maja. Od soboty do wtorku w godzinach 12.00 – 21.00, a w środę od godziny 12.00 do 20.00.

Eska Summer City Olsztyn! Kulinarna podróż dookoła świata. 14. Festiwal Smaków Food Trucków.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE