Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków

i

Autor: Unsplash Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków

Majówka 2023

Majówka 2023. W Olsztynie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków. Sprawdź szczegóły!

2023-04-20 10:31

Zastanawiacie się, jak spędzić majówkę w Olsztynie? Najlepiej na najpyszniejszym festiwalu w mieście, czyli Festiwalu Smaków Food Trucków nad jeziorem Ukiel, który potrwa przez cały długi majowy weekend. Oprócz dobrego jedzenia, organizatorzy zaplanowali też wiele innych ciekawych atrakcji. Szczegóły poniżej.

Majówka w Olsztynie z Festiwalem Smaków Food Trucków

Tegoroczna majówka wypada wyjątkowo korzystnie. Potrwa bowiem aż od weekendu 29 kwietnia do 3 maja. Jeżeli dobrze rozplanujemy swój urlop, możemy przedłużyć ją aż do 7 maja. Tylko co zrobić z tyloma wolnymi dniami? W Olsztynie nudy nie będzie. Nad jeziorem Ukiel, a dokładnie na terenie CRS Ukiel na Górce przy plaży nr 2, odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

– Nie zabraknie ulubionych, festiwalowych dań i pysznych, jedzeniowych nowości! Obiecujemy, że podczas tegorocznej majówki głód wam nie grozi! Majówkę spędzimy razem z pysznym jedzeniem, wyjątkowymi napojami i niepowtarzalną atmosferą! – zapewniają organizatorzy.

Oprócz dobrego jedzenia na gości czekać będzie wiele innych fantastycznych atrakcji – zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych. To m.in.:

  • strefa chilloutu,
  • wybory najsmaczniejszego food trucka,
  • zawody jedzenia na czas,
  • gra terenowa!

Wydarzenie potrwa przez kilka dni – od 29 kwietnia do 3 maja. Od soboty do wtorku w godzinach 12.00 – 21.00, a w środę od godziny 12.00 do 20.00.

Eska Summer City Olsztyn! Kulinarna podróż dookoła świata. 14. Festiwal Smaków Food Trucków.