zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pexels.com

Lotnisko Olsztyn-Mazury. Jest NOWY rozkład lotów z portu w Szymanach! [POŁĄCZENIA]

2020-02-25 13:00

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury poinformował o zmianie rozkładu lotów na letni. Nowy będzie obowiązywał od końca marca do końca października. Szczegóły sprawdź w artykule na ESKA.PL Olsztyn.

- Wraz z końcem marca, linie lotnicze wprowadzają letni rozkład lotów, który obowiązuje do końca października. - czytamy w komunikacie lotniska Olsztyn-Mazury. W tym czasie będzie można skorzystać z lotów prosto z Mazur do Dortmundu, Londynu Stansted i Londynu Luton trzy razy w tygodniu. Zmianie ulegnie również rozkład lotów do Krakowa. Z połączenia LOT będziecie mogli skorzystać dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. 

LETNI ROZKŁAD LOTÓW Z LOTNISKA W SZYMANACH 2020:

  • Dortmund z Wizz Air: poniedziałki, środy i piątki
  • Londyn Stansted z Ryanair: wtorki, czwartki i soboty
  • Londyn Luton z Wizz Air: poniedziałki, środy i piątki
  • Kraków: poniedziałki i piątki

Nowe kierunki lotów z lotniska na Mazurach

Wielu osobom marzą się też nowe połączenia, które mogłoby wprowadzić lotnisko Olsztyn-Mazury. Wśród propozycji podanych przez Internautów pojawiły się m.in. Manchester/Liverpool, Sztokholm, Hannover, Amsterdam. Czy możemy liczyć na nowe kierunki połączeń z lotniska w Szymanach? - Oczywiście. Nieustannie prowadzimy rozmowy z przewoźnikami w celu wzbogacenia siatki połączeń naszego lotniska o nowe kierunki. Jest to jednak proces złożony i w tym momencie nie możemy niczego potwierdzić. - informują pracownicy portu lotniczego.

ESKA TOP 5 odc. 109
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE