Olsztyn: OSiR otwiera dwa lodowsika miejskie

i

Autor: OSiR Olsztyn Olsztyn: OSiR otwiera dwa lodowsika miejskie

Gdzie na łyżwy w Olsztynie? Do wyboru dwa miejskie lodowiska

2020-12-14 12:50

Dwa miejskie lodowiska w Olsztynie zostaną uruchomione już we wtorek (15 grudnia). Jedno znajduje się w malowniczej scenerii Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, drugie na osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza. W tym sezonie, korzystając z lodowisk, będziemy musieli jednak dostosować się do nowych reguł. Jakich? Szczegóły w artykule.

ESKA XD #012

Gdzie na łyżwy w Olsztynie? Ruszają dwa miejskie lodowiska

Na ten moment czekało wiele osób. Tradycyjnie sezon łyżwiarski w Olsztynie rozpoczynał się już pod koniec listopada. Jednak tegoroczna inauguracja, ze względu na trudną sytuację epidemiczną i brak jasnych regulacji dotyczących funkcjonowania tego typu obiektów, przeciągnęła się w czasie. Na szczęście wszystko zostało już ustalone. We wtorek (15 grudnia) uruchomione zostaną dwa miejskie lodowiska w Olsztynie. Jedno w malowniczej scenerii Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, drugie na osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza. Zanim jednak włożymy łyżwy, powinniśmy zapoznać się z nowymi regułami, które będą obowiązywały na terenie obiektów. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 na poszczególnych lodowiskach obowiązywać będzie m.in. limit osób mogących przebywać na tafli w jednym momencie - przy ul. Jeziołowicza 2 – 100 osób, a przy ul. Kapitańskiej 23 – 50 osób. Ponadto należy pamiętać o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego w oczekiwaniu do biletomatu, kasy czy wypożyczalni. Więcej o nowych zasadach przeczytacie na oficjalnej stronie OSiR.

Lodowiska w Olsztynie - godziny otwarcia, cennik biletów

Olsztyńskie lodowiska będą czynne codziennie w godz. 14:00:20:00, a w soboty i święta w godz. 10:00-22:00. Bilety kosztują 10 zł i 7 zł (odpowiednio normalny i ulgowy).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE