Które miasto z Warmii i Mazur jest większe? W tym quizie masz 50% szans na poprawną odpowiedź!

i

Autor: Unsplash Które miasto z Warmii i Mazur jest większe? W tym quizie masz 50% szans na poprawną odpowiedź!

quiz

Które miasto z Warmii i Mazur jest większe? W tym quizie masz 50% szans na poprawną odpowiedź!

2023-11-20 7:23

To quiz nie tylko dla miłośników geografii. Sprawdź się w naszym quizie dotyczącym wielkości miast w województwie warmińsko-mazurskim. Olsztyn czy Elbląg? Ełk czy Mikołajki? Czy wiesz, które miasto może pochwalić się większą powierzchnią? Masz aż 50 procent szans na poprawną odpowiedź, ale tylko najlepsi zdobędą wszystkie punkty.

Największym polskim miastem pod względem powierzchni bez cienia wątpliwości jest Warszawa. Ma 517,2 km². Na drugim miejscu plasuje się Kraków o wielkości 326,9 km², a na trzecim Szczecin z wynikiem 300,6 km². A które miasta w województwie warmińsko-mazurskim są największe? Olsztyn czy Elbląg? Ełk czy Mikołajki? Szczytno czy Giżycko? Czy potrafisz wskazać poprawną odpowiedź?

Czy wiesz, które miasto z Warmii i Mazur jest większe?

Sprawdź się w naszym quizie geograficznym z Warmii i Mazur. Do wyboru będziesz mieć dwie odpowiedzi, zatem 50 procent szans na poprawną odpowiedź. Jednak tylko najlepszym uda się zdobyć 10/10. Powodzenia!

Quiz geograficzny. Które miasto z Warmii i Mazur jest większe pod względem powierzchni?

Pytanie 1 z 10
Olsztyn czy Elbląg?
Eska Summer City Olsztyn. 16. Warmińska Uczta Pierogowa w Biesowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE