Kortowiada - publika

i

Autor: Kortowiada Kortowiada 2022

Koncerty

Kortowiada 2023. Ujawniamy 15 gwiazdę olsztyńskich juwenaliów. Kto wystąpi na Scenie Głównej?

2023-03-28 12:00

Do 62. edycji olsztyńskich juwenaliów pozostało już 8 tygodni! Nabiera ona coraz wyraźniejszych kształtów głównie dzięki cotygodniowym informacjom przekazywanym przez organizatorów. W tym tygodniu do grona artystów, którzy wystąpią na Plaży Kortowskiej, dołączył White 2115.

White 2115 dołącza do składu Kortowiady 2023!

Okrzyknięty w 2022 roku najpopularniejszym polskim muzykiem raper – znalazł się na szczycie podsumowania Spotify 2022 – związany jest z wytwórnią SBM Label i to tam od 2017 roku rozwija swoją karierę. Dzięki swoim trzem solowym albumom zasłużył na miano króla wakacji. Singiel z jego najnowszej płyty, „RiRi”, był najpopularniejszą piosenką zeszłorocznych wakacji. Krążek „Pretty Boy” jeszcze przed premierą uzyskał status platynowej płyty.

Kortowiada White 2115

i

Autor: Kortowiada

Skład muzyczny 62. Kortowiady

White 2115 to ostatni z 15 artystów, którzy wystąpią w maju na kortowiadowej scenie. W trakcie nadchodzącej edycji tego festiwalu studenckiego wystąpi: Kult, Pezet, Mrozu, Gibbs, White 2115, Oki, Ralph Kaminski, Igo, Błażej Król, Michał Szczygieł, bryska, Julia Rocka, Zalia, Enej oraz Sarius. W następny wtorek, jak zapowiadają organizatorzy, ma zostać opublikowany szczegółowy line-up z podziałem na dni. Przypominamy, że koncerty odbywać się będą na Plaży Kortowskiej 25, 26, i 27 maja.

Bilety na Kortowiadę

Do sprzedaży trafiła III pula biletów, w której oprócz karnetów dostępne są także bilety jednodniowe. Można je nabyć, wchodząc na oficjalną stronę internetową olsztyńskich juwenaliów pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

Partnerem medialnym 62. Kortowiady jest Radio Eska.

Która piosenka opisuje Twoje życie? Rozwiąż QUIZ i się przekonaj!

Pytanie 1 z 10
Które miasto podoba Ci się najbardziej?
61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE