Kortowiada telefon

i

Autor: Kortowiada Mateusz Kowalski Kortowiada

Kortowiada 2023! Mrozu wystąpi w Olsztynie

2023-03-07 12:00

Line-up Sceny Głównej Kortowiady 2023 ma już coraz mniej tajemnic. To wszystko za sprawą cotygodniowych ogłoszeń. Organizatorzy w każdy wtorek informują o kolejnym z 15 zapowiedzianych wykonawców, którzy w ramach olsztyńskich juwenaliów wystąpią w maju na Plaży Kortowskiej. Potwierdzono obecność takich gwiazd, jak Kult, Pezet czy Gibbs. W minionym tygodniu do grona artystów 62. edycji najlepszych juwenaliów w Polsce dołączyła obiecująca debiutantka, Julia Rocka, a dziś – Mrozu!

Mrozu na kortowiadowej scenie!

Mrozu - autor tekstów, kompozytor oraz producent swoich płyt i twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów. Funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i przez cały ten czas odnosi sukcesy – najnowsza wydana płyta, „Złote bloki”, była jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2022 roku i uzyskała status platynowej. To artysta, który dobrze wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy, a jego koncerty są wspaniałym, budzącym podziw, widowiskiem.

Kortowiada 2023! Mrozu

i

Autor: Kortowiada Kortowiada 2023! Mrozu

Kiedy bawimy się na 62. Kortowiadzie?

Kosmiczna Kortowiada będzie trwała od 24 do 27 maja, a wydarzenia zaplanowane przez organizatorów będą odbywały się w Kortowie, czyli miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Scena Główna, na której od 25 do 27 maja wystąpią zapowiadani artyści będzie zlokalizowana na Plaży Kortowskiej. Karnety na wydarzenie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

II Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego. Olsztyn, Stadion UWM w Kortowie

Muzyczny line-up Kortowiady

Na Scenie Głównej 62 kortowiady wystąpi łącznie 15 artystów. Znamy już 12 z nich. To: bryska, Gibbs, Igo, Julia Rocka, Król, Kult, Michał Szczygieł, Oki, Pezet, Ralph Kaminski, Sarius i Mrozu!

Partnerem medialnym wydarzenia jest Radio Eska.

QUIZ. Filmowi twardziele. Wiesz, kto ich zagrał w klasykach kina akcji?

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał kultową rolę Johna McClane'a w "Szklanej Pułapce"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE