Kortowiada 2022 odkrywa kolejną kartę. Poznaliśmy DRUGĄ GWIAZDĘ juwenaliów!

i

Autor: materiały prasowe: Biuro Prasowe Kortowiady/ Canva Kortowiada 2022 odkrywa kolejną kartę. Poznaliśmy DRUGĄ GWIAZDĘ juwenaliów!

Kortowiada 2022 odkrywa kolejną kartę. Poznaliśmy DRUGĄ GWIAZDĘ juwenaliów!

2022-01-18 13:19

Kortowiada 2022 odkrywa kolejną kartę. Poznaliśmy drugiego artystę! Organizatorzy poinformowali właśnie, że 2 czerwca na scenie głównej olsztyńskich juwenaliów stanie… BARANOVSKI!

W minionym tygodniu ujawnione zostało nazwisko pierwszej gwiazdy 61. edycji Kortowiady. Teraz do Kaśki Sochackiej dołącza Baranovski. Kilka lat temu dał się poznać dzięki współpracy z grupą XXANAXX, a dziś, już na własną rękę, udowadnia, że jest artystą wszechstronnym: wokalistą, muzykiem, producentem i songwriterem.

Choć swoją ścieżkę kariery wydeptywał małymi krokami, nie potrzebował dużo czasu, żeby przekonać do siebie odbiorców, równie szybko zwrócił na siebie też uwagę krytyków. Ci ostatni widzą w nim nadzieję polskiego popu i mówią, że jest jednym z najbardziej „radiowych” artystów. Dowodem tego jest choćby piosenka „Lubię być z nią”, która dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju.

Przeboje z dwóch płyt Baranovskiego („Zbiór” i „Baranovski 2”) wybrzmią w Kortowie już 2 czerwca.

Minelli ujawnia nam kulisy powstawania teledysku Nothing Hurts! [TYLKO U NAS]

Przypomnijmy, że tegoroczna Kortowiada odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Scena główna stanie na kortowskiej plaży, a koncerty będą odbywać się przez 3 dni. Informację o kolejnym artyście, który wystąpi podczas olsztyńskich juwenaliów, organizatorzy (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów, oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM) przekażą 25 stycznia na stronie kortowiada.pl oraz w mediach społecznościowych.

Sprzedaż biletów na 61. edycję Kortowiady rozpocznie się 22 lutego. Karnety dla studentów UWM będą dostępne w niższych cenach. Więcej o tegorocznej Kortowiadzie przeczytasz także w artykule: Kortowiada 2022 w INNYM MIESIĄCU i DŁUŻEJ. To jednak nie wszystkie zmiany

Źródło: Biuro Prasowe Kortowiady

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE