Koronawirus w warmińsko-mazurskim. Mamy już 33 osoby zakażone

2020-03-25 13:40 agada
Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia informuje o nowych zakażonych
Autor: pexels.com

Na Warmii i Mazurach doszliśmy już do 33 osób zakażonych koronawirusem. W Polsce liczba niebawem przekroczy pierwszy tysiąc... Nie żyje też kolejna osoba. Więcej czytaj w artykule na ESKA.PL Olsztyn.

Ministerstwo Zdrowia podało informację o 31 nowych osobach zakażonych koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 657/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Nie żyje już 13-sta osoba zakażona koronawirusem. To 71-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Przebywał w szpitalu w Bolesławcu.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Nowa osoba zarażona

W województwie warmińsko-mazurskim liczba chorych wzrosła do 33. Nowy przypadek dotyczy mężczyzny w średnim wieku z powiatu braniewskiego. Niedawno wrócił z Anglii. Jego stan jest dobry. Został poddany hospitalizacji w szpitalu w Elblągu.

Minister zdrowia o nowych obostrzeniach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.