Kolejne emocje w Uranii. Warmiacy sprawdzą młodzież z Gdańska

2020-02-18 11:10 Andrzej Brzozowski
Warmia Energa Olsztyn
Autor: Warmia Energa Olsztyn I liga grupa A. Mecz został przełożony na prośbę SMS, stąd nietypowy termin rozgrywania spotkania ligowego.

I liga piłkarzy ręcznych. Warmia Energa Olsztyn we wtorek 18 lutego w Hali Urania podejmie SMS ZPRP Gdańsk. Początek meczu o godz. 19.

Za szczypiornistami Warmii Energa pojedynek na szczycie. Przegrany, bo podopieczni Jarosława Knopika po remisie 27:27 w regulaminowym czasie gry i po serii rzutów karnych przegrali z Nielbą Wągrowiec. Teraz do Olsztyna przyjadą studenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Mecz z SMS ZPRP Gdańsk nie odbył się w miniony weekend, bo w drużynie gości wszyscy zawodnicy brali udział w turniejach eliminacyjnych mistrzostw Polski juniorów.

W pierwszej rundzie olsztynianie, nie bez problemów, pokonali gdańską młodzież 26:23. Teraz również Warmia jest faworytem, ale po zawodnikach SMS-u można spodziewać się ambitnej gry. Dlatego Malewski i spółka muszą zagrać na wysokim poziomie, wykorzystując swoje atuty: doświadczenie i silną defensywę.

Warmia Energa Olsztyn
Autor: Warmia Energa Olsztyn Warmia Energa Olsztyn we wtorek 18 lutego w Hali Urania podejmie SMS ZPRP Gdańsk. Początek meczu o godz. 19.

Oprócz emocji sportowych, ekipa Warmii tradycyjnie szykuje atrakcje dla kibiców. Konkursy, rzuty karne, stoisko pt. "Dzieci z Energ(i)ą" i "Kids Camp" - czyli możliwość treningu z zawodnikami.

OKPR WARMIA ENERGA OLSZTYN vs SMS ZPRP GDAŃSK
18. lutego 2020 (wtorek) - godz. 19:00 - Hala Urania