Kobiela: Wypadek podczas kuligu. Kobieta została potrącona przez sanie

2021-01-18 10:09 agada
Kobiela: Wypadek podczas kuligu. Kobieta została potrącona przez sanie
Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Kobiela: Wypadek podczas kuligu. Kobieta została potrącona przez sanie

W miejscowości Kobiela (powiat lidzbarski) podczas kuligu doszło do wypadku. Jedna z osób spadła z sań i została uderzona przez kolejne. Z urazem kręgosłupa przewieziono ją do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Kobiela: Wypadek podczas kuligu. Kobieta została potrącona przez sanie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w minioną niedzielę (17 stycznia) około godziny 14.30. Dyżurny lidzbarskiej policji został powiadomiony o wypadku w okolicach miejscowości Kobiela gm. Kiwity. Doszło tam do potrącenia 56-letniej kobiety podczas kuligu.  

- Jak wstępnie ustalono, do ciągnika rolniczego były podpięte dwie pary sań, na których siedziały trzy osoby. Odpowiednio, na pierwszych saniach za ciągnikiem siedziała jedna osoba, na kolejnych pozostałe dwie osoby. W trakcie jazdy na nierównościach 56-latka znajdująca się na pierwszych saniach z nieznanych przyczyn spadła na drogę i została uderzona przez nadjeżdżające sanie. - informuje kom. Bartosz Matuszyk, oficer prasowy KPP w Lidzbarku Warmińskim.

Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Kierujący był trzeźwy. Policjanci wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Jak zrobić 10000 kroków? [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #14