Joanna Jędrzejczyk pomaga chorym dzieciom. Przekazała szpitalowi drogi sprzęt [FOTO]

2020-05-11 11:03
Joanna Jędrzejczyk wsparła Szpital Dziecięcy w Olsztynie
Autor: Instagram: https://www.instagram.com/joannajedrzejczyk/ Joanna Jędrzejczyk wsparła Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Joanna Jędrzejczyk zwraca uwagę na to, co się nie zatrzymało w dobie koronawirusa - a jest to cierpienie i smierć wielu dzieciaków. By pomóc im wyzdrowieć, przekazała Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie specjalistyczny sprzęt.

Świat opanowała pandemia koronawirusa. Nie spowodowało to jednak, że inne problemy czy choroby zniknęły. Przypomina o tym olsztyńska sportsmenka, Joanna Jędrzejczyk, która wsparła Wojewódzki Specjalistyczny Szpitalow Dziecięcy w Olsztynie. - Rzadko mówię o tym, czym się dzielę z innymi. Nie cierpię samochwalstwa i robienia rzeczy na pokaz. W dobie koronawirusa jesteśmy wszyscy postawienia pod ścianą i w ogromnych potrzebach, bardzo często zapominając o tych, którzy toczą walkę o życie od wielu tygodni, miesięcy czy nawet lat. Pomimo skupienia na COVID-19, nie chciałam zapominać o dzieciaczkach, które kocham najbardziej. - czytamy w jej wpisie na Instagramie.

Jędrzejczyk po ostatniej walce na gali UFC w Las Vegas przekazała środki pieniężne na zakup dwóch stanowisk do szybkich pomiarów COMEN NC 3 z funkcją pomiaru temperatury. Specjalistyczny sprzęt był potrzebny na oddziale onkologicznym w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. - Przed weekendem udało mi się oficjalnie przekazać sprzęt wraz z Fundacją Cancer Fighters! Dziękuję, że mogę być częścią CF. Pisze o tym, bo chcę zwrócić uwagę na to, co się nie zatrzymało w dobie koronawirusa, a jest to cierpienie i smierć wielu dzieciaków. Pomagajmy sobie na tyle, ile możemy. Buziak! - pisze Joanna.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🇵🇱. Rzadko mówię o tym, czym się dzielę z innymi.🤷🏻‍♀️ Nie cierpię samochwalstwa i robienia rzeczy na pokaz.🙅🏻‍♀️ W dobie koronawirusa jesteśmy wszyscy postawienia pod ścianą i w ogromnych potrzebach, bardzo często zapominając o tych, którzy toczą walkę o życie od wielu tygodni, miesięcy czy nawet lat.😢 Pomimo skupienia na COVID-19, nie chciałam zapominać o dzieciaczkach, które kocham najbardziej.❤️ Po ostatniej walce przekazałam środki pieniężne na zakup dwóch stanowisk do szybkich pomiarów COMEN NC 3 z funkcją pomiaru temperatury, które były potrzebne na oddziale onkologicznym w @szpital_dzieciecy_w_olsztynie 😃 Przed weekendem udało mi się oficjalnie przekazać sprzęt wraz z @fundacja_cancerfighters 👋🏼 @marek.kopysc !✊🏼 Dziękuje, że mogę być częścią CF🙏🏼 Pisze o tym, bo chcę zwrócić uwagę na to, co się nie zatrzymało w dobie koronawirusa, a jest to cierpienie i smierć wielu dzieciaków.🥺 Pomagajmy sobie na tyle, ile możemy.🤲🏼 Buziak!💋 Pięknego weekendu☀️ 🇺🇸. I rarely talk about things I share with others.🤷🏻‍♀️ I hate to be boastful and do something for show.🙅🏻‍♀️ In the face of coronavirus, we are all put against the wall and in great needs, very often forgetting those who have been fighting for life for weeks, months or even years.😢 Despite the focus on COVID-19, I didn't want to forget about the kids I love the most.❤️ After the last fight, I donated money for the purchase of two COMEN NC 3 quick measurement stations with temperature measurement function, which were needed in the oncology ward in @szpital_dzieciecy_w_olsztynie 😃 Before the weekend I managed to officially hand over the equipment together with @fundacja_cancerfighters 👋🏼 @marek.kopysc !✊🏼 Thank you for making me a part of CF🙏🏼 I’m writing about this as I want to draw attention to what has not stopped in the era of coronavirus, which is the suffering and death of many children.🥺 Let's help each other as much as we can.🤲🏼 Kiss!💋 Have a beautiful weekend☀️ 👸🏻 #cancersucks #fuckcancer #wearestrong #Olsztyn #szpitaldziecięcy #donation #charity #darJJ #cancerfighters #UFC #kidswithcancer #foundation Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)
Lekarze zaobserwowali nowe powikłanie po COVID-19. Posłchuaj:
COŚ DOBREGO #21
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE