Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach [QUIZ]

i

Autor: pixabay.com/pexels.com

Quiz

Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach [QUIZ]

2023-12-02 14:20

Niemal każdy z nas kocha zwierzęta. Do najpopularniejszych pupili należą psy i koty. Wiele osób posiada także gryzonie, np. chomiki czy króliki. Jednak nie każdy wie, jak wygląda fenek, jenot czy tapir. Uważasz się za miłośnika zwierząt? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Niektóre gatunki zwierząt, zwłaszcza tych egzotycznych, w Polsce można spotkać tylko w zoo. Nie każdy wie, jak wygląda tapir, fenek czy jenot. Choć miłośnicy zwierząt powinni znać te gatunki. Niektóre są małe, inne znacznie większe. Jednak każde z nich może zachwycać nas na swój sposób. Gady, płazy, ssaki czy ptaki mogą zadziwiać swoim niecodziennym wyglądem.

Quiz. Sprawdź, czy rozpoznasz te zwierzęta po zdjęciu

Część zwierząt żyje w morzu, inne na lądzie. Niektóre mają pióra, inne łuski. Świat przyrody jest bardzo zróżnicowany i zadziwiający. Jesteś miłośnikiem zwierząt i myślisz, że przyroda nie ma przed tobą tajemnic? Zatem sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki po jednym zdjęciu.

Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
1. Na początek coś łatwego. Czy rozpoznajesz to zwierzę?
Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach
Co to za zwierzę? Zaniepokoiło bydgoskie łabędzie

Te egzotyczne zwierzęta możesz trzymać legalnie w domu [GALERIA]

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE