Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

i

Autor: pixabay.com/ gazetka promocyjna lidl.pl Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

2023-03-10 15:12

Czekoladowy jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym? Jak się okazuje, wszystko jest możliwe. Zaskakującą propozycję można znaleźć w jednej z nowszych gazetek sieci sklepów Lidl. – Idealny do koszyczka – zachęca dyskont. Skąd taki pomysł? Sieć wyjaśnia.

Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Tego dnia na stole w większości domów obok mięs i ciast stawia się koszyczek ze święconką. Zgodnie z tradycją wkładamy do niego jaja w postaci kolorowych pisanek będące symbolem nowego życia, baranka cukrowego przypominającego zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, ale też sól, pieprz, chleb, wędliny, chrzan czy babkę wielkanocną. Popularna sieć sklepów postanowiła wyjść poza schemat i zaproponowała, by włożyć do koszyczka również czekoladowego… jednorożca. Zaskakującą ofertę można znaleźć w nowej gazetce promocyjnej Lidla.

Ile trzeba zapłacić za "wielkanocnego" jednorożca? Cena nie zachęca

Jednorożec został wykonany z mlecznej czekolady. Wzrok przyciąga kolorowa grzywa i ogon, ale też ozdobne gwiazdki. Niestety cena nie jest już tak zachęcająca. Za "wielkanocnego" jednorożca zapłacić trzeba aż 14,99 złotych, przy czym masa produktu wynosi 220 g.

Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

i

Autor: Gazetka promocyjna Lidla Jednorożec zamiast baranka w koszyczku wielkanocnym. Zaskakująca oferta w gazetce Lidla

W wielkanocnej ofercie Lidla dostępny jest też baranek cukrowy, którego cena jest zdecydowanie przyjemniejsza. Za 100 g produkt zapłacimy jedynie 2,99 złotych. Do wyboru mamy też kilka rodzajów czekoladowych zajączków w cenie od 5,99 do 11,99 złotych.

Lidl wyjaśnia, skąd pomysł na jednorożca w koszyczku wielkanocnym

Skąd pomysł na jednorożca "idealnego do koszyczka wielkanocnego"? Lidl wyjaśnia. 

- Z myślą o zbliżającej się Wielkanocy, we wszystkich sklepach Lidl Polska zapewnimy szeroki wybór produktów wysokiej jakości, w niskiej, lidlowej cenie, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Świąteczną ofertę wprowadzamy z odpowiednim wyprzedzeniem, tak, aby klienci mogli rozłożyć w czasie wydatki związane z przygotowaniami do Wielkanocy. W sklepach Lidl Polska nie zabraknie produktów, które tradycyjnie święci się w koszyczku np. chleba, jaj, kiełbasy. Od lat dostarczamy je klientom w ramach Piekarni w sercu Lidla, marek własnych Pikok oraz Złota Nioska. Co więcej, w okresie przedświątecznym poszerzamy naszą ofertę o artykuły marek Deluxe i Favorina. Znaczną część z nich stanowią słodycze.

Dostosowujemy nasz asortyment do oczekiwań i potrzeb szerokiego grona odbiorców. Pod marką Favorina oferujemy w tym roku także figurki baśniowych jednorożców – jest to produkt z certyfikatem Fairtrade, oznaczającym bardzo wysokie standardy prośrodowiskowe oraz etykę (w tym wysokie zarobki) w podejściu do pracowników. Produkt ten jest pomysłem na słodkie upominki dla najmłodszych, zainteresowanych baśniową tematyką - poinformowała nas Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

Jak zrobić koszyczek wielkanocny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE