Jechał PASEM AWARYJNYM na S7 pod prąd! Drogę zajechał mu kierowca dostawczaka. Zobacz NAGRANIE

2021-07-07 14:18
Jechał S7 pod prąd PASEM AWARYJNYM. Drogę zajechał mu kierowca dostawczaka
Autor: KMP Elbląg Jechał S7 pod prąd PASEM AWARYJNYM. Drogę zajechał mu kierowca dostawczaka

To już nie nowość, że drogą S7 od czasu do czasu samochody jeżdżą pod prąd. Tym razem w tarapatach znalazł się kierowca osobowej hondy. Policja opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak auto porusza się pod prąd pasem awaryjnym... aż do momentu, gdy drogę zajeżdża mu samochód dostawczy.

Komenda Miejska Policji w Elblągu opublikowała w mediach społecznościowych nagranie nadesłane przez innego uczestnika ruchu drogowego, na którym widać jak osobowa honda jedzie pod prąd pasem awaryjnym na S7 w okolicy Elbląga.

- Na filmie z samochodowego rejestratora widzimy najpierw auto, które jedzie skrajem pasa ruchu pod prąd. Na kolejnym fragmencie widać jak kierujący dostawczym autem zajeżdża mu drogę i pozwala bezpiecznie się zatrzymać - informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

CZYTAJ TEŻ: Jechał S7 pod prąd. Instruktor nauki jazdy zajechał mu drogę [WIDEO]

Teraz policjanci ustalą kierującego osobowym autem i wyjaśnią przyczynę tego zdarzenia.

- W takim przypadku jeżeli zdarzyło nam się już wjechać gdzieś pod prąd a w szczególności na drogę szybkiego ruchu należy ustawić się na lewym skraju pasa i wezwać policję, która pomoże bezpiecznie zawrócić – mówi podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – W tym celu dzwonimy na alarmowy numer 112 - dodaje.

Elbląg. Wjechał pod prąd na S7

W tych sytuacjach NIE DOSTANIESZ ŚLUBU w kościele. Lista 12 powodów [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE