Jarmark Wielkanocny w Olsztynie: warsztaty, koncerty i gry [AUDIO, ZDJĘCIA]

2022-04-11 22:07

Cztery dni, kilkudziesięciu wystawców i mnóstwo gości. Olsztynianie zakończyli Jarmark Wielkanocny, który odbywał się w Kuźni Społecznej. Na miejscu nie brakowało niespodzianek.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Jarmark Wielkanocny w Olsztynie trwał cztery dni

Za nami olsztyński Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie odbywało się w przestrzeniach Kuźni Społecznej. Warto podkreślić, że na miejscu można było nie tylko dokonać oryginalnych zakupów, ale już od czwartku bardzo dobrze i ciekawie spędzać czas.

Jarmark Wielkanocny dobiegł końca. Za nami cztery dni wspaniałej zabawy. Mieliśmy ponad 50 wystawców z całej Polski. Zaczęliśmy Koncertem CeZika, potem był koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Dzięki zaangażowaniu całych rodzin zajączek wielkanocny został odnaleziony. Koncertowała Patrycja Ciborowska, Julia i Andrei. Mamy mistrza Olsztyna w kapsle – gratulujemy Szymonowi, drugie miejsce dla Piotra, a podium uzupełnił Jarek. Dziękujemy, że byliście i do zobaczenia w czerwcu – mówił organizator Andrzej Perdian z Kuźni Społecznej.

Jarmark Wielkanocny w Olsztynie odbył się z eskowym wsparciem

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE