Bal Term Warmińskich. Świętowali czwarty jubileusz. Zobacz, kto przyszedł

2020-01-13 11:50

Termy Warmińskie obchodziły swój czwarty jubileusz. Z tej okazji w miniony piątek odbył się uroczysty bal. Nie zabrakło specjalnych gości.

W piątek, 10 stycznia, pracownicy obiektu i zaproszeni ludzie biznesu, mediów, kultury i polityki, świętowali sukces na balu z okazji czwartych urodzin jedynego termalnego ośrodka w tej części Polski.

Zobacz: Wieża widokowa w Stańczykach to nowa atrakcja Warmii i Mazur

Termy Warmińskie to dwa miliony litrów wody, a tylko w ostatnim roku obiekt odwiedziło 371 tys. osób. Średnie obłożenie noclegowe wyniosło 89%.

Termy Warmińskie są pierwszym ośrodkiem termalnym zlokalizowanym na północy Polski, w Lidzbarku Warmińskim. To doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu, zarówno dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od codzienności. Obiekt składa się z części sportowej rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Są to m.in. baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefa saun.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE