Intensywne opady śniegu na Warmii i Mazurach. IMGW planuje wydać ostrzeżenie!

2021-12-08 10:50
Intensywne opady śniegu na Warmii i Mazurach. IMGW planuje wydać ostrzeżenie!
Autor: pexels.com Intensywne opady śniegu na Warmii i Mazurach. IMGW planuje wydać ostrzeżenie!

Na Warmii i Mazurach spadnie kolejna duża porcja białego puchu! Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej planują wydać ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu dla całego województwa. Od kiedy do kiedy mają obowiązywać? Szczegóły poniżej.

W województwie warmińsko-mazurskim znowu sypnie śniegiem. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej planują wydać ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami śniegu. Te ma obowiązywać od najbliższego piątku (10 grudnia) rano do niedzielnego poranka (12 grudnia).

W tych dniach szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy oraz piesi. Opady śniegu znacząco utrudniać będą warunki na drogach i chodnikach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

W Mikołajki przed ratuszem rozbłysła miejska choinka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE