Inny Wymiar Morsowania. Tym razem boso w parku [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-03-22 10:27

Morsowanie ma wiele ma twarzy, a jak się okazuje, jedną z nich są bose stopy. Bosy spacer odbył się ostatniego dnia astronomicznej zimy w parku centralnym. W wydarzeniu organizowanym przez Inny Wymiar Morsowania oraz Stowarzyszenie Warmińskich Chłopów Bosych udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Inny Wymiar Morsowania - Bosy Spacer w olsztyńskim Parku Centralnym

Inny Wymiar Morsowania. Bosy Spacer. Uwolnij stopy. Uwolnij myśli.

Zdjęli buty i zachwycili się wiosną w Olsztynie. W Parku Centralnym odbył się Bosy spacer – było to wydarzenie z cyklu Inny Wymiar Morsowania.

Działo się! Było inaczej niż ostatnio, bo morsowanie tak wiele ma twarzy, które powolutku przed Wami Ja i Rafał Czerniewski odkrywamy. Tym razem nie w ciszy a w cudownej i pełnej radości wrzawie. Tym razem nie w wodzie, a w cudownym bosym kontakcie z jeszcze zimną ziemią. Niezmiennie jednak z uważnością na siebie i swój organizm. W zgodzie ze sobą i naturą. Niezmiennie bezpiecznie. Bo wszystko zaczyna się od Waszego bezpieczeństwie i na Waszym bezpieczeństwie się kończy – mówi Dorota Jachimowicz z Qźni Jeziorany. - Urzekła nas Wasza otwartość na nowe. To z jaką łatwością zdejmowaliście buty i przez dłuższy czas zapominaliście o nich. Do zobaczenia już wkrótce w Innym Wymiarze Morsowania - dodaje współorganizatorka wydarzenia.

Organizację wydarzenia wsparły: Stowarzyszenie Warmińskich Chłopów Bosych, które między innymi stworzyło super ścieżkę sensoryczną oraz Beata Betti Rusak, która wprowadziła uczestników w świat Capoeiry. Wydarzenie odbyło się ze wsparciem Radia Eska Olsztyn.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE