Olsztyn. ImprEskowa piguła

i

Autor: Pixabay.com

rozrywka

ImprEskowa piguła. Co będzie działo się w Olsztynie i okolicy w najbliższych dniach? [LISTA]

2023-09-21 15:33

Macie ochotę wyjść na miasto, ale brakuje wam pomysłu, co moglibyście robić? W Olsztynie i okolicy dzieje się więcej, niż mogliście się tego spodziewać! Zebraliśmy dla was wszystkie najciekawsze propozycje na najbliższy tydzień. Klubowe, koncertowe, sportowe i wiele, wiele więcej. Szczegóły poniżej.

Klubowo:

Mięta – W piątek (22 września) odbędzie się impreza „Panie przodem”. Przez całą noc o dobre nastroje na parkiecie zadba DJ Exo. W sobotę (23 września) natomiast „Pełnia mięty”, a za sterami zasiądzie duet – Marcyk oraz Raw Mental.

Dobra Nocka – Piątkowo (22 września) klubowe granie pod hasłem „Niech żyje bal”, podczas której konsolę przejmie DJ Voodoo. W sobotę (23 września) odbędzie się cykliczna impreza „Zwariowane melodie” z udziałem Julka oraz Roba.

Klubokawiarnia Kofeina – W piątek (22 września) będzie bawić was na parkiecie DJ AdamZ, natomiast sobotnio (23 września) rozgrzeje parkiet DJ Matson.

Nowe premiery kinowe (od 22 września):

Zielona granica (dramat) - Kino zaangażowane w istotny i aktualny temat, które otwiera oczy, trafia prosto w serce i nikogo nie pozostawia obojętnym. W filmie przeplatają się trzy perspektywy – uchodźców, polskich aktywistów i strażników granicznych. „Zielona granica” jest opowieścią o ludziach postawionych w sytuacjach granicznych.

Niezniszczalni 4 (akcja) - Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę.

Kosmici w mojej szkole (animacja, science-fiction) - W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli.

Sportowo:

W sobotę (23 września) Stomil Olsztyn rozegra kolejne ligowe starcie na stadionie przy Piłsudskiego. Tym razem Duma Warmii spotka się na murawie z Sandecją Nowy Sącz. Start o godzinie 18:00.

W najbliższy weekend (22-24 września) w Body Perfect odbędą się Dni Otwarte pod hasłem „CIAŁO. UMYSŁ. URODA.”. Czekają na was dwa dni warsztatów (sobota i niedziela), podczas których dowiecie się wielu ciekawostek w tematyce siłowni. Jest to szczególnie fajna propozycja dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z wysiłkiem fizycznym.

Kulturalnie:

Do Olsztyna powraca w drugiej odsłonie Konwent Tatuażu. Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę (23 i 24 września) w Kuźni Społecznej przy ulicy Marka Kotańskiego 1. Na miejscu, ponad 30 tatuatorów z całej Polski będzie rywalizować w kilku konkurencjach tematycznych o miano najlepszego z najlepszych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE