Iłowo-Osada: Zatrzymano podejrzanego o kradzież szczepionek przeciwko COVID-19

2021-01-27 14:05
Olsztyn. Poszukiwani za kradzież i przestępstwa narkotykowe zostali zatrzymani
Autor: Twitter: Podkarpacka Policja/ zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Działdowa zatrzymali osobę podejrzewaną o kradzież z ośrodka zdrowia w Iłowie-Osadzie szczepionek przeciwko COVID-19 i innym chorobom - poinformowała PAP działdowska policja.

Iłowo-Osada: Kradzież szczepionek przeciw COVID-19. Zatrzymano podejrzanego

- Do zatrzymania doszło dosłownie przed chwilą. Na razie nie jesteśmy w stanie podać bliższych informacji - powiedziała PAP sierż. szt. Justyna Nowicka z działdowskiej policji.

Zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do niepublicznego Zakładu Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada policja otrzymała w środę (27 stycznia) rano. Skradzione zostały trzy ampułki, czyli 18 dawek szczepionki przeciw COVID-19, a także inne szczepionki znajdujące się w przychodni.

Według policji sprawca lub sprawcy weszli do przychodni przez okno.

Więcej na ten temat piszemy w artykule: Iłowo-Osada: Kradzież szczepionek przeciw COVID-19. Sprawcy weszli do przychodni przez okno

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE