Iława. Spadł ze skarpy i niemal utonął. Wcześniej palił marihuanę

2021-07-28 12:46
 Iława. Spadł ze skarpy i niemal utonął. Był pod wpływem narkotyków
Autor: pixabay.com 31 latek przyznał się, że palił wcześniej marihuanę

Do 3 lat więzienia grozi 31–latkowi, który na własne życzenie znalazł się w poważnych tarapatach. Mężczyzna spadł ze skarpy do jeziora. Jak się okazało, miał przy sobie narkotyki i był pod ich wpływem. Po tym jak został uratowany z opresji i jego życiu już nic nie zagrażało, trafił do policyjnej celi.

O mężczyźnie topiącym się w Jezioraku, dyżurnego iławskiej policji zaalarmowali świadkowie. Kiedy na miejsce przyjechał patrol, okazało się, że topielec został już wyciągnięty z wody i po udzieleniu pierwszej pomocy odzyskał świadomość.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Policjanci ustalili jak doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna szedł nad jezioro z rodziną i znajomymi. W pewnym momencie 31-latek spadł ze skarpy, bezpośrednio do wody- mówi Joanna Kwiatkowska oficer prasowa KPP w Iławie. Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie prawie kilka gramów suszu roślinnego, który po zbadaniu narkotestem okazał się marihuaną.

Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji: 31 latek przyznał się, że palił wcześniej marihuanę

Mieszkaniec powiatu nowomiejskiego przyznał się, że zanim wybrał się nad jezioro palił marihuanę. Funkcjonariusze zatrzymali 31–latka i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał.Grozi mu do 3 lat więzienia.

                                                  Źródło: KPP Iława

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE