Hity z kartkówek i sprawdzianów. Tak uczniowie walczyli o oceny na koniec roku szkolnego [GALERIA]

2022-06-23 9:40

Koniec roku szkolnego 2021/22 już w piątek! Nie wszystkim udało się jednak zdobyć wystarczająco dobre oceny. Ostatnie dni nauki dla wielu uczniów to była prawdziwa walka o przetrwanie i przepustkę do następnej klasy. Zobaczcie najśmieszniejsze hity z klasówek i kartkówek. Wyobraźnia uczniów nie zna granic!

Koniec roku szkolnego 2021/2022 dobiega końca! Uroczyste zakończenie już w piątek 24 czerwca. Przed uczniami dwa miesiące wyczekiwanych wakacji. Niestety nie dla wszystkich ostatni miesiąc był lekki. Wielu uczniów musiało mocno się postarać, by otrzymać ocenę dopuszczającą i świadectwo przepuszczające do kolejnej klasy. Zobaczcie, jak walczyli o lepsze oceny! W galerii poniżej znajdziesz najlepszy hity z kartkówek i sprawdzianów. Nauczyciel musiał płakać, jak to sprawdzał.

Hity z kartkówek i sprawdzianów. Tak uczniowie walczą o oceny na koniec roku szkolnego

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE