szkoła

Hity z kartkówek i sprawdzianów. Tak uczniowie walczą o oceny na koniec roku szkolnego [GALERIA]

2023-04-14 12:44

Koniec roku szkolnego 2022/23 już coraz bliżej! Nie wszystkim udało się jednak zdobyć wystarczająco dobre oceny. Ostatnie miesiące nauki dla wielu uczniów to prawdziwa walka o przetrwanie i przepustkę do następnej klasy. Zobaczcie najśmieszniejsze hity z klasówek i kartkówek. Wyobraźnia uczniów nie zna granic, a wielu z nich sięga po zaskakujące metody, aby otrzymać ocenę dopuszczającą. Za wszystkich trzymamy kciuki.

Koniec roku szkolnego 2022/2023 zbliża się wielkimi krokami. Tak, przed uczniami już tylko ponad dwa miesiące nauki. Niestety nie wszyscy są pewni, że na koniec roku ich oceny będą wyglądały tak, jak wymarzyli sobie to ich rodzice. Wielu uczniów musi mocno się postarać, by otrzymać ocenę dopuszczającą i świadectwo umożliwiające naukę w kolejnej klasie. Ale wszyscy robią, co mogą. Zobaczcie, jak walczą o lepsze oceny! W galerii poniżej znajdziesz najlepszy hity z kartkówek i sprawdzianów. Nauczyciel musiał płakać, jak to sprawdzał.

Hity z kartkówek i sprawdzianów. Tak uczniowie walczą o oceny na koniec roku szkolnego

Linkin Park - 5 ciekawostek o albumie “Meteora” | Jak dziś rockuje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE